ZOSTAŃ ZAWODNIKIEM

Co zrobić aby zostać zawodnikiem?

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZAPISANIU SIĘ:

Nasze treningi są skierowane zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Otrzymasz 8 tygodni BEZPŁATNYCH treningów w lokalnym klubie bokserskim z profesjonalnymi trenerami boksu.

Nauczysz się technik potrzebnych do walki. Te reżimy treningowe zapewnią, że będziesz w najlepszej kondycji w swoim życiu!

Pod koniec 8 tygodni treningów dostaniesz odpowiednio dobranego przeciwnika na podstawie umiejętności, kondycji, wagi i sprawności, aby zapewnić uczciwą walkę konkurencyjną.

Prosimy wszystkich uczestników o zobowiązanie się do zebrania minimum 250 zł na cele charytatywne. Prześlemy Ci e-mailem szczegółowe informacje o tym, jak skonfigurować zbiórkę na stronie siepomaga.pl.

Aby zapewnić Tobie jak najlepszy doping w trakcie Twojej walki wymagana jest również dystrybucja min. 10 biletów na wydarzenie.

1. Otrzymanie wiadomości e-mail

Po zapisaniu się otrzymasz e-mail z informacjach o dalszych działaniach.

2. Dołączenie do grupy na Facebooku

Po dołączeniu do grupy Twojego eventu na FB, będziesz informowany o wszystkich szczegółach odnośnie gali.

3. Obecność na spotkaniu organizacyjnym

Na spotkaniu poznasz jakie warunki trzeba spełnić aby zostać zawodnikiem oraz pozostałych uczestników.

4. Rozpoczęcie treningów i założenie zbiórek charytatywnych

Rozpoczniesz 8 tygodni, darmowych treningów i dołożysz swoją cegiełkę do osiągnięcia celu charytatywnego.

5. Wielka GALA

Przeżyjesz wyjątkowy wieczór z rodziną i przyjaciółmi w swoim narożniku.

FAQ

Trening będzie intensywny ale będzie jedną z najbardziej wynagradzających rzeczy jakie w życiu zrobisz. W pierwszych tygodniach będziemy skupiali się na kondycji i technice. Z czasem będą zabawy i lekkie sparingi w kaskach. Treningi odbywać się będą wieczorem dwa razy w tygodniu w wybranej lokalizacji.

Potrzebne będą buty sportowe, spodenki i koszulka. Do tego bandaże na ręce, ochraniacz na zęby i rękawice.

W zamian za darmowe treningi oraz możliwość walki na Gali oczekujemy: zbiórki na cel charytatywny – minimalna kwota to 250 zł oraz zaproszenie na swoją walkę minimum dziesięciu gości. Obecność na minimum połowie z 16 treningów jest obowiązkowa.

Będzie to wyjątkowy i niezapomniany wieczór, który spowoduje że będziesz czuł się jak gwiazda! Dress Code to czarne garnitury dla mężczyzn i stroje galowe dla kobiet. Gala ma charakter elegancki i wieczorowy. Osoby, które nie dostosują ubioru mogą zostać nie wpuszczone na Galę.

Niebawem otrzymasz potwierdzającego SMS-a i maila z zaproszeniem do grupy na portalu Facebook. Grupa na Facebooku będzie Naszym głównym miejscem wymiany informacji. Ponadto, w ciągu 14 dni skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna za event. Zostaniesz zaproszony na spotkanie organizacyjne, gdzie będzie można osobiście dowiedzieć się więcej i zadać pytania. Następnie zaczynamy treningi i robimy formę życia!

Oczywiście, możesz zaprosić firmę aby kibicowała Ci na wydarzeniu. Z przyjemnością nawiązujemy również współpracę z nowymi partnerami oraz sponsorami. Mamy przygotowane specjalne oferty sponsorskie – zapytaj o nie osobę odpowiedzialną za event w Twoim mieście.

Najlepiej skontaktować się z Nami osobiście. Kontakt do osób odpowiedzialnych za wydarzenia znajdziesz w zakładce „kontakt”.

Kilka dni przed Galą odbędzie się ważenie, na którym zawodnicy dowiadują się z kim przyjdzie im walczyć. Jest to wyjątkowo emocjonujący moment dla wszystkich uczestników, w trakcie którego wykonywane będą zdjęcia na tle ścianki sponsorskiej oraz słynne „face to face”.

Zawodnicy oraz goście muszą mieć ukończone 18 lat.

Treningi odbywają się w grupie, co umożliwia trenerom możliwość oceny umiejętności zawodnika. Przeciwnicy będą dobierani na podstawie wagi, wieku, doświadczenia w ringu i poziomu sportowego. Kluczowe jest, aby pojedynki były sprawiedliwe i jak najbardziej wyrównane.

Każdy z zawodników musi przejść badanie lekarskie we własnym zakresie. Ponadto, w dniu Gali każdy zawodnik zostaje przebadany przed i po walce przez ratowników medycznych. Bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze.

Biznes Boxing Polska to organizacja sportowa z celem charytatywnym. Środki zebrane na portalu siepomaga.pl oraz z licytacji odbywających się na galach są przeznaczane w 100% na wybrany cel charytatywny. Natomiast środki z biletów przeznaczane są na cele operacyjne i organizacje gali.