O NAS

Biznes Boxing Polska (BBP) jest największą w środkowej Europie organizacją białych kołnierzyków. Organizujemy gale z celem charytatywnym, które gromadzą setki osób ze świata biznesu i sportu. Wydarzenia te służą jako platforma do wspierania różnych fundacji i organizacji charytatywnych poprzez licytacje oraz indywidualne zbiórki na portalu siepomaga.pl.

Organizacja Biznes Boxing Polska rozpoczęła działalność w 2015 roku, organizując nasze pierwsze wydarzenie w Poznaniu, które dało początek eksplozji boksu białych kołnierzyków w całej Polsce.

  • Zdobądź 8 tygodni DARMOWYCH treningów
  • Wesprzyj cel charytatywny
  • Poznaj naszych zawodowych trenerów i pozostałych uczestników
  • Uzyskaj życiową formę
  • Stocz walkę w bezpiecznych warunkach ze specjalnie dobranym przeciwnikiem
  • Przeżyj wyjątkowy wieczór z rodziną i przyjaciółmi w swoim narożniku
  • Dołącz do społeczności BBP z całej Polski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julian Szumowski

Pragmatyczny zadaniowiec z Twórczym Okiem. Łączy ludzi od najmłodszych lat.

W szkole średniej zasłynął z bycia gospodarzem legendarnych domówek a później pracując na wyspach organizował legendarne mecze między Polakami a Anglikami. Koneser Standupu gdzie jego brat Piotrek znalazł swoje powołanie. Widzi ogromne zasoby sił i możliwości w integracji ludzi w słusznym celu. 

Zainicjował początek historii Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce poprzez organizacje Gali gdzie Prezydent Poznania stoczył pojedynek bokserski z najbardziej utytułowanym pięściarzem w Polsce Darkiem Michalczewskim. Tego wieczoru zebrali 110,000zl na cel charytatywny a dziś łączna kwota zebrana po ponad 30 Galach to ponad 2 miliony złotych!

żaden maraton lub triathlon nie zmotywuje człowieka do takich poświeceń na treningach jak świadomość tego ze przyjdzie nam walczyć w ringu przed setkami osób. Zapisując się na nasze Gale dojdziesz do formy życia, pomożesz tym w potrzebie a na końcu stoczysz pojedynek przy nieprawdopodobnym dopingu znajomych, o którym usłyszą twoi wnukowie. Nie mam żadnych wątpliwości, że kiedyś dobijemy do 10 milionów zebranych na cele charytatywne mówi Julian Szumowski.

Balbina Radzimierska

Plannerka, organizatorka, blondynka z dużymi pokładami dobrej energii. Właścicielka agencji reklamowej oraz ogarniacz spraw wszelakich Biznes Boxing Polska. Zakochana w sportach walki i sportach ekstremalnych, które są ucieczką od jej poukładanego i zorganizowanego świata. Była mistrzyni świata w kickboxingu, ze stażem 51 mocnych walk z kilkoma nokautami. Konkretna i zdecydowana, potrafi zarazić uśmiechem największego smutasa. Wielbicielka czerwonego wina i egzotycznych owoców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Guzek

Miłośnik sportów walki oraz dobrej muzyki. Zawodowo DJ i właściciel agencji eventowej. 10 lat temu czynny zawodnik MMA. Obecnie cały czas amatorsko boksuje i ma ambitne plany na kolejne starty. Zawodowo możecie go spotkać za konsolą DJską w klubach w całej Polsce.

Michał Płonka

Człowiek estrady ceniący sobie dobrą prezentację i show na wysokim poziomie. Występuje na scenach i ringach jako konferansjer, komik, host i ring announcer. Wielki fan boksu zawodowego, zainteresowany historią sportu i śledzący kariery popularnych pięściarzy. Pomimo tego że talenty rozpisane mu zostały jednak bardziej w gadce niż czynie, sam trenuje boks by czuć się jeszcze większą częścią tego świata. Jest jednym z tych ludzi, których po występie chcesz zaprosić na piwo albo zabrać do domu i po miesiącu przedstawić rodzicom. Potrafi znaleźć radość i humor nawet tam, gdzie inni nawet nie zaglądają. Pochodzący z górskiego Żywca, Michał pomimo swojego uroku i blasku to twardy gość, o złotym sercu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karol Łapawa

Karol Łapawa trenuje boks przez ponad połowę życia. W trakcie kariery sportowej 4 razy zdobył tytuł Mistrza Polski w boksie olimpijskim. Obecnie bokser zawodowy, pasjonujący się wpływem treningu mentalnego na wyniki sportowe. Magister zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, nieustannie rozwijający umiejętności przedsiębiorcze.

MIASTA GDZIE ODBYŁY SIĘ GALE

WARSZAWA

POZNAŃ

WROCŁAW

KRAKÓW

GDAŃSK

KALISZ

ŁÓDŹ

BIELSKO-BIAŁA

BYDGOSZCZ