Trenuj przez 8 tygodni boks!

WSPIERAJ CEL CHARYTATYWNY

Walcz w ringu przed setkami osób!

Dowiedz się kiedy kolejna Gala i...

0

zebraliśmy na Cele Charytatywne

Zbiórka "SiePomaga" na galę Poznań 22.10.21

Biznes Boxing Polska jest największa organizacją Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce. Po 7 Galach jesteśmy dumni że zebraliśmy ponad 700,000zł na cele charytatywne.
 
Na pierwszej Gali na której walczył Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak z najlepszym polskim bokserem w historii Dariuszem Michlaczewskim zebralismy 116,000zł na odnowe oddziału Kardiochirurgii w Poznaniu. 
 
Kolejna Gala odbyła sie na PGE Narodowym gdzie na karcie walk znalazł się satyryk Tomasz Jachimek, dziennikarz sportowy Michał Pol, aktor Wojtek Zieliński a głównej walce wieczoru w ringu spotkali się srebrny medalisty w boksie olimpijskim Paweł Skrzecz z Wice Ministrem Sportu i Turystki Jarosławem Stawiarskim. Wspólnymi siłami zebraliśmy ponad 110,000 na Fundację Akogo, która zajmuje się pacjentami w śpiączce.
 
Trzecia Gala ponownie w Poznaniu przebiła zbiórkę charytatywną obydwu poprzednich Gal razem wziętych, wynikiem ponad 230,000zł ! Tego wieczoru Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak skrzyżował rękawice z Przemkiem Saletą a zbiórka była na Dzieciaki Chojraki – czyli budowę nowego oddziału onkologii dziecięcej w Poznaniu. Cała Gala była transmitowana w telewicji , a wśród licytujących tego wieczoru były takie osoby jak biznesmen  Sebastian Kulczyk,  srebrny medalista w zapasach Andrzeja Supron,były podwójny mistrz świata w boksie  Krzysztof Włodarczyk, obecny wtedy  mistrz świata Krzysztof Głowacki.  
 
Kolejna Gala w Warszawie zawitała Księdza Stryczka do ringu gdzie pojedynek stoczył z Andrzejem Supronem. Wspaniałe aukcje jak trening z Krychowiakiem, luksusowy zegarek Tag Heura i wiele innych pozwołiły nam zasilić konto Szlachetnej Paczki o 70,000zł. Na karcie walk tego wieczoru był też założyciel Runmagedonu Jarek Bieniecki, który stoczył pamiętny bój z aktorem Wojtkiem Zielińskim. Tego wieczoru odbyła się również najcięższa ( wagowo ) walka w historii Gal , między redaktorem Super Expressu Sławkiem Jastrzebowskim , a jednym z lepszych zawodników w wadze ciezkiej UFC- Marcinem Tyburą.
 
W 2017 Gala odbyła się ponownie na Legii Fight CLub, gdzie  wspieraliśmy Fundację Między Niebem a Ziemią, która pomaga dzieciom niepełnosprawnym. Poza walkami tzw białych kołnierzyków , powalczył poseł Paweł Szramka a jego przeciwnikiem był legendarny zawodnik KSW Łukasz ’ Juras’ Jurkowski. Łącznie zebraliśmy ponad 80,000zł.
 
Szósta i Siódma Gala odbyły się w Warszawie i w Poznaniu w Kwietniu 2019 i wspierały Fundację Bądź, która została założona przez świętej pamięci  Małgorzatę Braunek a dziś jest prowadzona przez jej corkę Orine Krajewską. Fundacja promuje holistyczne podejcćie do walki z rakiem. Wspaniałe aukcje na obydwu Galach takich rzeczy jak pospisany plakat Czesława Niemiena, tatuaż Pawła Reducha, piersionek Małgorzaty Braunek, podpisana koszulka Roberta Lewandowskiego, osobiście przekazanie przez Prezydenta Poznania JAcka Jaskowiakia podpisane rękawice Witali Kliczko pomogły łącznie zebrać ponad 115,000zł na walkę z rakiem.