W sobotę odbyła się bokserska gala Biznes Boxing Polska. W ringu stanął m.in. prezydent Jacek Jaśkowiak, który zmierzył się z Dariuszem “Tigerem” Michalczewskim. Jak można się było spodziewać – zwyciężył Michalczewski.

Gala Biznes Boxing Polska zorganizowana została w hotelu Novotel. Wszystko przypominało zawodowe walki z sędzią głównym i arbitrami punktowymi na czele. Choć prezydent Jacek Jaśkowiak walczył wytrwale Dariusz Michalczewski, były mistrz świata w boksie kategorii półciężkiej okazał się lepszy.

W tej walce jednak nie liczyło się kto ją wygra. Priorytetem był jej cel – czyli zbiórka pieniędzy na budowę Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Poznaniu.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

epoznan_logo

 

źródło: www.epoznan.pl[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]