Gala Biznes Boxing Polska w Poznaniu odbyła się w sobotę. Gwiazdą imprezy był Dariusz Michalczewski. Mistrz na ringu zmierzył się z prezydentem Poznania. Zobacz zdjęcia Tomka Kuehna! Przed głównym pojedynkiem wieczoru, którym była walka Michalczewskiego z Jaśkowiakiem, odbyły się cztery sparringi zawodników amatorów.

Michalczewski kontra Jaśkowiak, czyli charytatywne boksowanie w Poznaniu. W I rundzie Michalczewski zadał kilka mocnych ciosów, ale Jaśkowiak utrzymał się na nogach. Od II rundy to już wyłącznie zabawa, Tiger markował uderzenia i walczył z odsłoniętą twarzą – mówi świadek spotkania.

Finalnie pojedynek zakończył się zwycięstwem Michalczewskiego. W przerwie przed pojedynkiem obyła się licytacja na cele charytatywne.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

logo_mmpoznan

 

źródło: www.mmpoznan.pl[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]