Trenuj przez 8 tygodni boks!

WSPIERAJ CEL CHARYTATYWNY

Walcz w ringu przed setkami osób!

Dowiedz się kiedy kolejna Gala i...

0

zebraliśmy na Cele Charytatywne

Zbiórka "SiePomaga" na galę Poznań 22.10.21

Trening będzie intensywny ale będzie jedną z najbardziej wynagradzających rzeczy jakie w życiu zrobisz. W pierwszych tygodniach będziemy skupiali się na kondycji i technice. Z czasem będą zabawy i lekkie sparingi w kaskach. Treningi odbywać się będą wieczorem dwa razy w tygodniu w wybranej lokalizacji.

Potrzebne będą buty sportowe, spodenki i koszulka. Do tego bandaże na ręce i ochraniacz na zęby.

Obecność na minimum połowie z 16 treningów jest obowiązkowa. W zamian za darmowe treningi, rękawice i kaski oraz możliwość walki na Gali oczekujemy. Zbiórki na cel charytatywny – minimalna kwota to 500zł. zaproszenie na swoją walkę minimum dziesięciu gości.

Będzie to wyjątkowy i niezapomniany wieczór, który spowoduje że będziesz czuł się jak gwiazda! Dress Code to czarne garnitury dla mężczyzn i stroje galowe dla kobiet.

Niebawem otrzymasz potwierdzającego SMS-a i maila z zaproszeniem do grupy na portalu Facebook. Tam w trakcie ośmiu tygodni trwania treningów wysyłane będą wszelkie informacje. W ciągu 14 dni skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna za event. Odbędzie się też spotkanie rejestracyjne gdzie będzie można osobiście dowiedzieć się więcej i zadać pytania. Treningi rozpoczną się!

Jeżeli Twoja firma chciałby Cię wesprzeć może to zrobić poprzez portal stworzmistrza.pl. Może też przekazać czek na rzecz Fundacji w trakcie Gali Biznes Boxing Polska.

Najlepiej skontaktować się z organizatorem poprzez julian@biznesboxing.pl lub telefonicznie: +48 506 070 625.

Około siedem dni przed Galą odbędzie się ważenie, na którym zawodnicy dowiedzą się z kim przyjdzie im walczyć. Jest to wyjątkowo emocjonujący moment dla wszystkich uczestników, w trakcie którego wykonywane będą zdjęcia na tle ścianki sponsorskiej.

Zawodnicy jak i goście muszą mieć ukończone 18 lat.

Treningi odbywają się w grupie, co umożliwia trenerom możliwość oceny umiejętności zawodnika. Przeciwnicy będą dobierani na podstawie wagi, wieku, doświadczenia w ringu i poziomu sportowego. Kluczowe jest, aby pojedynki były sprawiedliwe i jak najbardziej wyrównane.

Jak najbardziej. Nasi trenerzy służą pomocą.

Każdy z zawodników musi przejść badanie lekarskie.